UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
ЧТ 13 січ 19:00-20:15

Ціна

Ціна

150-350 грн

Адреса

Київський драматичний театр на Подолі Андріївський узвіз, 20 А,Б,0

Телефон

Call

(044) 425-54-89

Про подію

«Історія, яка може статися з кожним» – так стверджує драматург Тетяна Іващенко у своїй п’єсі «Замовляю любов». Стосунки між чоловіком і жінкою – завжди, до певної міри, детектив. З чого все почнеться, які несподівані повороти запропонує інтрига, яка буде розв’язка ? Сюжети розвитку любовних історій, взагалі, схожі, але за будь-якими з них спостерігати завжди цікаво, тому що в почуттях головне – нюанси.

Кожна жінка мріє про кохання, неймовірне і казкове, хоче бути щасливою і нехай, хоча б на мить, але відчути себе коханою, бажаною… Особливо, коли вже немає сил боротися з самотністю! Може, її можна купити? Скільки коштує любов? У цьому питанні героїні вистави – трагізм відчаю, але як завжди, життя неоднозначне, і ось вже ілюзія його відтінків змінює погляд з трагедійного на комедійний.

До несподіваної розв’язки глядач піде лабіринтами стосунків між чоловіком і жінкою, ці зв’язки тендітні, незрозумілі, несподівані, весь час змінюються. Глядачі до кінця вистави залишаться в напрузі, намагаючись розгадати – любов чи обман?

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Вистава «Замовляю любов»

Міні-курс з паяння для початківців

Дата та час

Add to calendar
СБ 13 лип 09:00-13:00
Культура
Розваги
Історія
Театр
Музика
Культура | Розваги | Історія | Театр | Музика

Я вернусь до своєї Вітчизни…

Дата та час

Add to calendar
СБ 13 лип 11:00-17:00
UaEn