UaEn
Show text
Show map
Decided to find a new luxury place to walk? Look for all the most picturesque and arranged green areas of Kyiv on Kyiv Digital.

Труханів острів у самому серці міста

Одна з найстаріших локацій і водночас улюблене місце відпочинку киян та гостей Києва. Острів розташований на Дніпрі з безкоштовним входом через пішохідний міст. Тут є велодоріжки, тенісні та волейбольні майданчики, каяки та човни напрокат. Шанувальники пляжного відпочинку можуть розміститися на самому пляжі або орендувати комфортні лежаки.
Як дістатися: пішки від ст. м. «Поштова площа», на машині в'їзд на острів неможливий.

1

Trukhaniv Island

Trukhanivska St

Share
Show on map

Пуща-Водиця

Мабуть, це найчарівніший лісовий масив столиці з особливим шармом курортного містечка. Тут ви можете повністю сховатися від людських очей, обравши один з пішохідних та веломаршрутів вздовж озер. Та окреме задоволення – це маршрут трамваю 12 «Контрактова площа - Пуща-Водиця», що пролягає через густо-зелений тунель кохання серед лісу.

2

Pushcha-Vodytsia

19 Maksymenka St

Share
Show on map

Володимирська гірка 

Одним з найстаріших парків столиці є Володимирська гірка. Це мальовниче місце розташоване на чудових схилах річки Дніпро недалеко від Михайлівського монастиря. Чудові види та пейзажі, приємна атмосфера, архітектурні та історичні пам'ятники — все це робить відпочинок у парку незабутнім і пізнавальним. Крім того, тут можна покататися на фунікулері чи посидіти у вишуканій альтанці.

Share
Show on map

Національний комплекс «Експоцентр України»

Чудовий приклад рекреаційної зони, яка невпинно розвивається.

Територія Національного комплексу «Експоцентр України» — це унікальне місто у місті зі своєю інфраструктурою та власним мікрокліматом. І якщо за радянських часів ВДНГ був у першу чергу виставковим та культурно-господарським центром, то тепер це — культурно-інноваційний центр.

Цей архітектурний шедевр радянського необароко став дуже важливим для сучасного суспільства. Він забезпечує містян тими формами відпочинку та культури дозвілля, які потребують психологічного відриву від міського оточення, надихають та допомагають відновитися.

4

VDNG

1 Academician Glushkov Ave

Share
Show on map

Мистецький арсенал

Найбільший музейно-виставковий комплекс у Києві та Україні, відкритий у 2007 р.
Загальна площа Арсеналу – 60 тис. м², всього використовується від 12 000 до 24 000 м².
Будівля Арсеналу (1803 р.) – у минулому головний завод з виготовлення зброї у Києві та всій губернії.

Це масштабний музейно-культурний простір з великим запасом сучасних виставок, театральних проєктів, фестивалів, модних презентацій, арт-акцій – всього, на що здатна творча людська уява.

5

Mystetskyi Arsenal

10-12 Lavrska St

Share
Show on map

Зелений театр

Культове місце столиці, побудоване на схилах Дніпра. Сьогодні тут проходять галасливі вечірки і концерти у форматі open-air.

6

Green Theatre

2 Parkova Rd

Share
Show on map

Review Organizer reviews 0

No review
UaEn
Join Us on Our Social Networks